Kasy fiskalne onLine

ustawowe terminy fiskalizacji onLine branżowo

NOVITUS NANO ONLINE

Nano onLine

Nano onLine

NANO online jest to mobilna kasa fiskalna. Idealna do pracy w miejscach gdzie trudno zmieścić większe urządzenia. Obsługuję CRK (Centralne Repozytorium Kas).

Wydruki są przechowywane w pamięci chronionej urządzenia. Dane możemy odczytać za pomocą przeznaczonej do tego aplikacji.

Jest to jedna z najlepiej skonstruowanych kas na polskim rynku. Kasa posiada wersję online która ma wszystkie nowoczesne technologie.                                                                  

ONE

Paragony, raporty i inne dane automatycznie wysyłane są do CRK, jak i również są one zapisywane w lokalnej pamięci chronionej. Wygląd okna i kolor przycisków jest bardzo intuicyjny w ustawieniu. Kasa One pozwala na przypisanie dowolnych funkcji do każdego z pól na ekranie. Edycje kasy umożliwia klawiatura ekranowa. Dzięki dostępu do internetu kasa może wystawiać faktury i wysyłać je na e-mail. Kasa posiada wszystkie porty potrzebne do podłączenia na profesjonalnym stanowisku.

BONO ONLINE

Jest to najbardziej zaawansowane urządzenie fiskalne, które posiada zdalne zarządzanie wbudowany serwer WWW, multi-komunikacje i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz trwały mechanizm drukujący.

BONO ONLINE posiada 32 bitowe procesory, pamięć fiskalna posiada 100x większa pojemność niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. System w tej kasie to LINUX, który umożliwia swobodną pracę. Dane są bezpieczne dzięki modułowi TPM. Kasa ma opcje przesyłania danych do CRK dzięki sieci teleinformatycznej. Kopie wydruków można odczytać na komputerze PC za pośrednictwem programu dostarczonego z drukarka lub wydrukować na drukarce.Komunikuje sie w standardowej sieci komputerowej poprzez złącze LAN, RS232 lub port USB, moduł Wi-Fi. BONO ONLINE obsługuje protokoły komunikacyjne: Novitus i Novitus zgodny, Novitus XML. Drukarka umożliwia wydruk NIP u nabywcy, logo firmy. Drukuje również faktury VAT za pomocą swojego mechanizmu drukującego.

MAŁA ONLINE

Kasa MAŁA Online posiada 32 bitowe procesory, pamięć fiskalna posiada 100x większa pojemność niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. System w tej kasie to LINUX, który umożliwia swobodną pracę. Dane są bezpieczne dzięki modułowi TPM.

Baza towarowa może pomieścić 20000 towarów, z czego każdy towar może mieć nazwę do 40 znaków. Kasa posiada funkcje drukowania nagłówków graficznych, a wydrukowanie NIPu Nabywcy powoduję brak wystawiania klientom faktur na zakupy do kwoty 450 PLN. Możemy zaprogramować kasę nawet do 32 kasjerów.  Jest to kasa przystosowana do małych powierzchni ale mimo to spełnia idealnie swoją rolę.

Umożliwia podłączenie czytnika kodów kreskowych, wagi kalkulacyjnej i terminala płatniczego, obsługuje również szufladę na pieniądze. Posiada również złącze USB, moduł Wi-Fi, moduł GSM i moduł Bluetooth. Raport dobowy jest wysyłany na skrzynkę  mailową.

NOVITUS HD ONLINE

Kasa Novitus HD Online zostało wykonane z solidnych komponentów które są używane do drukarek japońskiej firmy CITIZEN. Posiada 32 bitowe procesory, pamięć fiskalna posiada 100x większa pojemność niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. System w tej kasie to LINUX, który umożliwia swobodną pracę. Dane są bezpieczne dzięki modułowi TPM. Drukarka z kolorowym wyświetlaczem (4,3”), która pozwala wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color. Posiada 100 MB wewnętrznej pamięci dla klipów graficznych. Zaopatrzona jest w trwały i szybki mechanizm drukujący, który pozwala na druk również faktur VAT. Wydruk możliwy jest w kilku rodzajach czcionki. Paragon odcinany jest za pomocą obcinacza papieru montowanego. Drukarka posiada  opcje połączenia się z komputerem PC za pomocą złącza USB, RS232 lub połączenia LAN. Umożliwia podłączenie wagi czy też terminala płatniczego.

www.posnet.com.pl

ERGO ONLINE

Kasa Ergo online umożliwia połączenie się z komputerem PC, dzięki złączu USB lub ,po dokupieniu modułu komunikacyjnego, moze polaczyc sie dzięki Wi-Fi. Dzięki niemu możemy połączyć się z CRK. Do kasy możemy podłączyć wagę, skaner kodów kreskowych lub terminal płatniczy. Dzięki dwóm wyświetlaczą graficznych klient jak i sprzedajacy otrzymują pełne informacje o zakupach. ERGO ONLINE umożliwia dostosowanie bazy PLU do 4000, 6000, 8000 nazw towarów. Kasa jest mobilna i sprawdzi się w pracy w terenie jak i w małym sklepie stacjonarnym.

MOBILE ONLINE

Kasa posiada bezprzewodowy interfejs, który pozwala na komunikacje z CRK. Kasa ma 3 wersje:

-z modułem Wi-Fi

-z modułem GPRS  i anteną wewnętrzną wbudowaną w kasę

– z modułem GPRS i anteną zewnętrzną

Kasa mimo że nie jest wielkich gabarytów potrafi wydrukować 8000 paragonów bez wcześniejszego ładowania. Ładowanie odbywa się za pomocą kabla USB. Pozwala na drukowanie na paragonach loga firmy i nazwę firmy.

BINGO ONLINE

Tą kasę możemy podłączyć do CRK za pomocą trzech sposobów:

-Jesli posiadasz komputer z dostępem do internetu, kasę podłączamy za pomocą kabla USB.

-Za pomocą złącza LAN/Ethernet

-Kasa posiada BOX 3G, który umożliwia połączenia z CRK za pomocą sieci komórkowej, po instalacji karty SIM

Kase jestesmy w stanie latwo skonfigurować. Baza PLU – 8000. Posiada przydatne interfejsy m. in. : 3 porty RS232, Ethernet oraz USB. w dodatku kasa może pracować z szufladami o napięciu 6, 12, 18 lub 24V.

FAWAG LITE ONLINE

Kasa jest niewielkich rozmiarów, ale za to dobrze zbudowana. Możemy ją w prosty sposób obsługiwać. Możemy podpiac do niej szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.FAWAG LITE ONLINE ma wbudowane 2 porty RS232, LAN/Ethernet dzięki któremu możemy się połączyć z CRK. Tą kasę możemy podłączyć do CRK za pomocą trzech sposobów:

-Jesli posiadasz komputer z dostępem do internetu, kasę podłączamy za pomocą kabla USB.

-Za pomocą złącza LAN/Ethernet

-Kasa posiada BOX 3G, który umożliwia połączenia z CRK za pomocą sieci komórkowej, po instalacji karty SIM

www.datecs-polska.pl

DATECS WP-50

Kasa sprawdzi się w pracy mobilnej, jak i w sklepie stacjonarnym. Posiada wydajna baterię  litowo-pomerylowa oraz szybki system wymiany papieru “WRZUĆ I PRACUJ”. Kasa wyposażona jest w moduł Wi-Fi oraz GSM dzięki czemu zapewniają one dostęp do sieci internetowej. Dostęp do internetu umożliwia połączenie się z CRK w dowolnym miejscu. Kasa idealnie nada się to takich miejsc jak warsztatów samochodowych czy zakładów fryzjerskich.

DATECS WP-25

Ta kasa jest przystosowana do miejsc gdzie nie ma za dużo miejsca. Zaopatrzona jest w baterie litowo-jonowa dzięki czemu możemy pracować przy temperaturze -5°C. Wygodna prace umożliwiają duże przyciski i trzyliniowy wyświetlacz. Tutaj również znajdziemy szybki system wymiany papieru “WRZUĆ I PRACUJ”. Kasa wyposażona jest w moduł Wi-Fi oraz GSM dzięki czemu zapewniają one dostęp do sieci internetowej.  Dostęp do internetu umożliwia połączenie się z CRK w dowolnym miejscu. Kasa idealnie nada się to takich miejsc jak sklep spożywczy czy też w kiosku.

DATECS WP-500

Ta kasa jest przystosowana do małych i średnich pomieszczeń. Zaopatrzona jest w baterie litowo-jonowa dzięki czemu możemy pracować przy temperaturze -5°C. Wygodne użytkowanie zapewnia ekran 7-liniowy. Ekran pokazuje m.in. zawartości paragonu oraz kontrolę stanu naładowania akumulatora, podłączenia do sieci oraz pokazuje aktualną datę i godzinę. Tutaj również znajdziemy system szybkiej wymiany papieru. Kasa wyposażona jest w moduł Wi-Fi oraz GSM dzięki czemu zapewniają one dostęp do sieci internetowej w dowolnym miejscu.